Na een week vakantie en twee weken intensieve coachopleiding om me verder te verdiepen in systemisch werk en familieopstellingen, voel ik hoe ik contact heb gemaakt met wat ik te doen heb.
In alle ease / rust / gemak maak ik ruimte in mezelf, en ook heel praktisch in mijn agenda.
Op meerdere lagen maak ik mezelf er klaar voor om nóg meer mensen te begeleiden bij de vraagstukken waar ze al zo lang tegenaan lopen. Wat telkens weer opborrelt. Want het hoeft niet.
Ik leer dat van anderen uit ervaring, en ik mag het doorgeven. Opdat wij de lasten van ons afschudden, en vrij en blij kunnen leven.
Eigenlijk is het heel simpel: als je voelt dat je ‘iets’ wilt met mij, of wilt polsen wat ik doe, dan mag je me een berichtje sturen. Alles is goed, alles is welkom.
Vanaf volgende week heb ik weer plek voor opstellingen, waarbij ik mee ga op je innerlijke reis.
De komende tijd zal ik hier meer over schrijven en delen, omdat opstellingen voor velen nog een vaag begrip is. Nu heb ik daar de woorden nog niet voor, dat komt nog wel. Ik ga het super simpel en concreet maken, zodat je begrijpt en weet waar ik het over heb.
‘Start before you’re ready’ zeggen ervaren coaches. Het zal zich ontvouwen.
Ik sta waar ik nu sta, en vanuit die plek ontmoet ik anderen heel graag 🙏
Geef een reactie